współpracuj z serwisem
Jeśli jesteś nawiedzonym dizzyfanem i nie możesz wytrzymać, bo masz coś co mogłoby zarazić Dizzym innych, a ta śliczna stronka tego nie ma - TO oto co możesz zrobić dla tego serwisu. Przed każdą akcją kontaktuj się z webmasterem, aby 10 osób nie robiło tego samego.
opisy przejścia gier
O tak! Jeśli potrafisz napisać czytelny opis przejścia do któregoś z Dizzych na tej stronie, a nie ma tu jeszcze takiego, to pisz. Przyjmę na stronę każdy dobry, szczegółowy opis, wraz z wykazem zbierania ekstra gadżetów (pieniędzy, gwiazdek itp.), które w Dizzych występują. Opis będzie podpisany Twoimi namiarami, a dodatkowo dam Ci jeden baner do Twojej www, jeśli taką masz.
mapki do gier
Jasne! Mapka ma być samodzielna i ładna. Żadnych mapek ze spektrumny, tylko mapka zrobiona samodzielnie do Dizziego obecnego na tej stronce. Reszta uwag jak wyżej.
Dizzy ART
Samodzielne Dizzy rysunki wykonane dowolną techniką, rysowane na papierze i skanowane lub wprost w programach graficznych są zawsze mile widziane do działu "art", który natychmiast otworzę. Możliwe są też rysunki "skład" z gotowych grafik (np. Dizzy rozmawia z Pamelą Anderson - ubraną, oczywiście), ale o ile wasze własne rysunki nie muszą prezentować wysokiego poziomu artystycznego, o tyle tu liczy się pomysł i jakość. Żadnych ekstra przywilejów poza creditsami i sławą w zamian za nadesłanie rysunku nie oczekuj
Dizzy skany
Skany obrazków o Dizzim z gazet, plakatów itp. są mile widziane, ale nie licz, że umieszczę je od razu. Napisz, co dokładnie masz do przesłania i ile tego w kilobajtach będzie. Jak się wreszcie zdecyduję otworzyć sensowny dział to Cię o nie poproszę.
Dizzy tłumacze
Tłumacze Dizzych są zawsze mile widziani. Wskazana duża determinacja i znajomość angielskiego - choć z braku własnego mojego czasu mogą być trudności z koordynacją Waszych działań. Potrzebuję też tłumaczy i to bardzo do przekładu ciekawych informacji o Dizzych z zagranicznych serwisów. Jeśli chcecie tu współpracować, to pogódźcie się, że to webmaster decyduje co jest przekładane. Dla tłumaczy są creditsy i sława, oraz banery do ich własnych www w zależności od wkładu pracy.
CZEGO NIE POTRZEBUJĘ!!!
Nie wysyłajcie mi gier z Dizzim. Większość tych gier jest dostępna dla mnie w Internecie i będzie systematycznie zamieszczana w serwisie. Nie planuję zamieszczać 5 wersji Dizzych na różne emulatory, to bez sensu i nie mam tyle miejsca na www. Ale strona wciąż się rozbudowywuje więc i na to przyjdzie czas. I nie będę czegoś zamieszczał na już, spokojnie, świat się nie kończy, będą inne gry o dizzim, zmieńcie nastawienie. Zamiast traktować stronę www jak serwer ftp, potraktujcie ją jak miejsce spotkań fanów Dizzy. Do wygadania się macie na forum shoutbox. Możecie też wogóle pogadać na forum, lecz proszę przestrzegać regulaminu.
Strona startowa
nowinki
współpraca
fan - art
częste pytania
wsparcie dla DOSu
wsparcie dla programistów
sondy
konkursy
linki
credits