Pisz do Świata Dizzy!
Tu sobie można wysłać maila do autorów strony. W szczególności proponuję wam, abyście poprzysyłali jakieś recenzje, własne dizzy rysunki, materiały itp... to pootwieram nowe działy na stronie. Ogólnie od krytykowania macie książkę gości więc tam sobie piszcie. Jeśli już musicie krytykować emailami to piszcie:

- Nie jestem jakimś tam baaardzo groźnym webmasterem, więc można pisać. Staram się odpowiadać na każdy list np. jak uruchomić grę (ale najpierw pomyślcie sami i przeczytajcie "częste pytania"!), pozdrowienia, czy sensowna krytyka. Informuję, że pracy mam wiele, więc raczej nie mam czasu na towarzyskie rozmowy, tylko konkretne. Jako webmaster staram się koordynować wszystkie działania na tej stronie (tłumaczenia, materiały, nowe gry), no i muszę to jeszcze przygotować do zamieszczenia. Strony Świata Dizzy, które oglądasz są dla mnie bardzo ważne, ale to nie znaczy, że poświęcam im cały wolny czas - osobiście bardzo lubię pograć w różne gry, najczęściej stare RPG-i na emulatorach.

- Krzysiobal należy do czołówki polskich Dizzy-fanów :))))))). Jest generalnym grafikiem tej stronki, robi wspaniałe mapki, banerki, ikonki, obrazki okolicznościowe na stronę tytułową. Zrealizował wg mojego projektu aktualny nagłówek tej strony. Pomaga też na codzień różnymi pomysłami i opracowaniami tekstowymi i tłumaczeniami w prowadzeniu tej strony. Może też pomóc początkującym, można do niego pisać maile, ale jako webmaster jeszcze raz proszę o zadawanie pytań raczej na forum - odpowiedzi tam udzielone przydadzą się też innym! Możecie też odwiedzić jego stronkę: -->KLIK<--

Inni: Pozwolicie, że ich tylko wymienię, gdyż sporo ludu mi pomagało mniej lub bardziej:
Sirion: zrobił serię ikonek, opracował niektóre dane
Atrus: z nim zakładałem tę stronę i robiłem pierwsze tłumaczenia, pomagał najwięcej gdy ta strona jeszcze "potrzebowała pieluszek". A taka pomoc jest największa, choć mało zauważalna.
Marcin R: robił parę tłumaczeń
Leichen: też tłumacz, pomagał mi postawić po polsku pierwsze forum, zrobił jeden z testów
Bemberg: Robi wspaniałe tłumaczenia emulatorów
I wielu wielu innych, którzy dodali swoją cegiełkę do tej strony, a których teraz sobie nie mogę przypomnieć, ale to nie znaczy, że nie jestem im wdzięczny, lub że ich pomoc nic nie znaczyła.
powrót
kontakt
bannery
Świata Dizzy
wyróżnienia
pamiątki
regulamin
forum